Barion Pixel
Amennyiben rendelését most adná le a hosszúhétvégére vonatkozóan, rendelését NEM tudjuk teljesíteni (Kivéve ⚡ AZONNALI JEGYKIÁLLÍTÁSOS ⚡ jegyek). Rendelések feldolgozása és következő személyes ügyintézési lehetőség HÉTFŐN 10:00-től.

Dubai – STOP magyarnyelvű program

Ft

– Túra ideje alatt végig magyar nyelvű idegenvezető kíséri.

– A túra autóval és gyalogosan történik.
4-6 órás túra esetén a repülőtéren veszik fel és a túra végén oda is viszik vissza.
1 éjszakás túra esetén a reptérről a hotelbe viszik. Reggel a hotelbe mennek Önért a városnézésen a leírtak szerint részt vesz majd a repülőtérre viszik a túra végén.
Kérésre természetesen máshol is végződhet a túra.

– A túra nem tartalmazza a belépő jegyeket, ezt a helyszínen kell fizetni.
Burj Khalifa belépőt adott napra, adott időpontra tudunk foglalni előre egyeztetve a túra vezetővel.

– A túra kérhető éjszakai programként, úgy hogy nem szállnak meg éjszakára hotelben, ez esetben felárat kell fizetni.
Kérjük ebben az esetben vegye figyelembe, hogy a helyek nagy része zárva tart így azokat belülről nem tudja megnézni.

– Az egy éjszakás túra esetében az ár hotel elhelyezést nem tartalmaz.

Gyerekek részére 3-12 éves kor között kedvezmény érvényesíthető. Az erre vonatkozó igényt kérjük külön jelezze.Az árak egy főre értendőek.

Naplementés időszak 15:00 és 19:00 között
Kérjük adja meg a hotel nevét és címét.
Termék összesen
Opciókkal összesen
Mindösszesen
Leírás
Különleges
Térkép
Vásárlási tájékoztató

Leírás

Dubait csak útba ejti , mert valamely más országba utazik?
Van 8 órája, vagy akár egy éjszakát is ott tölt?

Megmutatjuk a várost!
– Reptéri transzfer
– Magyar nyelvű városnézés
– esetleg Burj Kalifa látogatás.

Ajánlott program pár órára:
Reptérre mennek Önért kollégáink. A városba befelé egy kb 4 órás program alatt megismerheti a legérdekesebb városrészeket. Dubai Marina Walk, Pálma sziget, Atlantis The Palm, Madinat Jumeirah, Burj Al Arab, Jumeirah Mecset, Creek partja és a régi városrész, DubaiMall (a világ legnagyobb bevásárlóközpontja, itt van a Burj Khalifa bejárata és a Dubai Fountain).

Amenniyben szeretné és ideje engedi belépőt is kérhet a Burj Khalifába. A program végén vissza visszük a reptérre.
A program kérhető éjszakai programként is.

Ajánlott program egy éjszakával:
Reptérre mennek Önért kollégáink,
Esti érkezés esetén elviszik a szállására, majd másnap reggel indulhat egy kb 4 órás program. Ez alatt megismerheti a legérdekesebb városrészeket, sétálhat is Dubai Marina Walk, Pálma sziget, Atlantis The Palm, Madinat Jumeirah, Burj Al Arab, Jumeirah Mecset, Creek partja és a régi városrész, DubaiMall (a világ legnagyobb bevásárlóközpontja, itt van a Burj Khalifa bejárata és a Dubai Fountain). Városnézés utána a reptérre viszik kollégáink.

Napközbeni érkezés esetén akár azonnal indulhat egy kb 4 órás program. Ez alatt megismerheti a legérdekesebb városrészeket, sétálhat is Dubai Marina Walk, Pálma sziget, Atlantis The Palm, Madinat Jumeirah, Burj Al Arab, Jumeirah Mecset, Creek partja és a régi városrész, DubaiMall (a világ legnagyobb bevásárlóközpontja, itt van a Burj Khalifa bejárata és a Dubai Fountain). Innen kollégáink a szállására viszik, majd másnap hajnalban, reggel transzferrel viszik a reptérre.

Amenniyben szeretné belépőt is kérhet a Burj Khalifába. A program végén vagy a szállásra vagy a reptérre visszük.

A program kérhető éjszakai programként is.


Dubaiból és AbuDhabiból induló magyar nyelvű programokra invitáljuk több éve az Egyesült Arab Emírségekben élő idegenvezetőnk kíséretében.

  • Kulturális Abu Dhabi egész napos program
    A kirándulás során megmutatjuk az Egyesült Arab Emirségek fővárosának híres épületeit és helyeit, illetve megismerkedhetnek a helyi hagyományokkal és történelemmel is.
  • Fényűző Abu Dhabi egész napos
    A kirándulás során megmutatjuk az Egyesült Arab Emirségek fővárosának híres épületeit és helyeit.
  • Dubai város egész napos városnézés
    A városnézés során bejárjuk az egész Dubajt, ellátogatunk a  híres épületekhez és városrészekbe, magyar nyelvű vezetővel.
  • Modern Dubai félnapos városnézés
    A városnézés során megcsodálhatjuk Dubai modern arcát. A városnézés során elheladunk az ikonikus épületek előtt, ami nem csak az építészet kedvelőinek, hanem mindenkinek fantasztikus élményt nyújt.
  • Abu Dhabi újabb csodái
    Ezt a városnézést elsősorban visszatérő vendégeink számára ajánljuk, ugyanis Abu Dhabi újabb látványosságaira fókuszál. De természetesen bárki részt vehet a programon, akinek megtetszik a leírása.
  • Oázisok városa – Al Ain
    Egész napos kirándulás Al Ain-be ebéddel.  A hét oázis köré épült, zöldellő növényeiről nevezetes település rendkívül gyors ütemben fejlődik (hasonlóan az Emirátusok más városaihoz). Ez az Emírségek legzöldebb városa. Itt született Sheikh Zayed is, itt található az ország legmagasabb hegye és egyetlen tevepiaca.
  • Old (Régi) Dubai félnapos városnézés
    A városnézés során megcsodálhatjuk Dubai régi, történelmi helyeit. Ez egy sétálósabb kirándulás a város régi, történelmi épületei között és a piacokon. A program során a híres “abra”-val kelünk át a Creek egyik partjáról a másikra.

RÉSZLETES PROGRAMOK ÉS ÁRAK:
https://varoskartyak.hu/emirsegek-magyar-nyelvu-programok/

Érdekelhetnek még…

0
    0
    Kosár
    A kosár üresVissza az oldalra