Barion Pixel

Nápoly – Capodimonte palota

Ft

A vásárláskor magát a jegyet adjuk, amellyel adott napon és időpontban lesz lehetőségük belépni a palotába.
A pontos belépési időpontot a kiválasztott időintervallumon belül a múzeum igazolja vissza a szabad helyek függvényében.
A kapott időpont előtt 10-15 perccel kell a beléptetési pontra érkezni. Az időpont lekésése esetén belépési lehetőségük nem garantált.

Választható jegytípusok:

  • Felnőtt
  • Junior (EU-s állampolgár 18-25 éves korig)
  • Gyerek (18 éves kor alatt)

Gyerekeknek a belépés 18 éves kor alatt ingyenes, regisztrációs jegy váltása lehetséges adott napra és időpontra.

A múzeum szerdai napokon zárva tart!

A kiállított jegyek nem lemondhatók, nem módosíttathatók, nem töröltethetők és nem visszatéríttethetők.

A választott időintervallumon belül pontos belépési időpontot kap a szabad helyek függvényében.
Termék összesen
Opciókkal összesen
Mindösszesen
Kategória: , ,
Leírás
Különleges
Térkép
Vásárlási tájékoztató

Leírás

Belépőjegy a Capodimonte palota ( Museo e Real Bosco di Capodimonte) megtekintéséhez.

A belépőjeggyel Olaszország egyik legnagyobb múzeumát, a Museo e Real Bosco di Capodimonte-t tekinthetik meg, mely palotában egykoron a Nápoly-Szicíiliai Kettős Királyság uralkodói, a Bourbon királyi család tagjai éltek.

A látogatás során megtekinthetik a díszesen dekorált királyi lakosztályokat, szalonokat és híres olasz festők alkotásait, mint például Caravaggio, Parmigianino vagy Carracci de helyt kapnak a palotában például az amerikai festőművész Andy Warhol munkái is és még sokan mások.

A palota bejárását követően sétát tehetnek a szobrokkal és szökőkutakkal díszített kertben is.


Érdekelhetnek még…

0
    0
    Kosár
    A kosár üresVissza az oldalra